Szanowni Państwo,

Kancelaria powstała w 2013 r. Wspólnicy kancelarii wieloletnie doświadczenie zdobywali pracując w Kancelariach prawniczych w Rzeszowie oraz Krakowie. Naszą siedzibą jest Rzeszów, ale świadczymy usługi prawnicze na terenie całego kraju.

Korzystając z usług kancelarii warto wiedzieć, że radca prawny jest zawodem zaufania publicznego. Oznacza to, że jesteśmy zobowiązani do świadczenia pomocy prawnej ze starannością wynikającą z wiedzy prawniczej, zasad etyki radcy oraz z zachowaniem w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedzieliśmy się w związku z udzielaniem pomocy prawnej.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie m.in. prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego i administracyjnego. Oferujemy obsługę polegającą na:

  • udzielaniu porad prawnych,
  • sporządzaniu pism i umów,
  • reprezentacji przed sądami i organami administracyjnymi,
  • kompleksowym prowadzeniu spraw w zakresie sądowym i pozasądowym.

Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorcy oraz spółki. Oferujemy także dojazd do klientów w ramach stałej obsługi prawnej.

Współpracujemy z Kancelariami Radców prawnych oraz Adwokatów m.in. z Krakowa, Warszawy oraz Lublina. Współpracujemy także z Kancelarią Notarialną oraz ze specjalistami z innych dziedzin jak: angliści, architekci czy geodeci.

Zapraszamy